Kuchyň Modletice

Další realizace kuchyňské linky, tentokráte v Praze – Modleticích. Ve spolupráci se zákazníkem jsme vytvořili návrh kuchyňské linky, včetně rozpisu vody a elektřiny. Požadavek zákazníka byl prostý. Chtěl jednoduchou, čistou kuchyňskou linku v kombinaci s dřevodekorem, který by ladil ke stávající podlaze.

Se zákazníkem jsme se sešli na SHOWROOMU, kde jsme vybrali materiály a mohli zhotovit vysněnou kuchyňskou linku na míru.

Zákazník zvolil jako pracovní desku dekor od firmy Egger H3730. V témže dekoru jsme vybrali i obkladovou desku. Dvířka kuchyně jsou opět od firmy Egger, tentokráte v dekoru W1100 PM. PM = Perfect mat. Tato povrchová úprava obsahuje technologii proti otiskům prstů, což samozřejmě usnadní zákazníkovi život neustálým čištěním a leštěním linky.

Úchytky Tulip Tenga v barvě imitace nerezi. Dřez Franke MRG 611-62 v barvě Onyx. Hliníkový rámeček od SALU a veškeré kování – zásuvky, výklopy Hk-Top, panty od firmy Blum. Zásuvka do pracovní desky Twist Bachmann v černém matu. Ostrůvková digestoř Klarstein Madona