Kuchyně

Převážnou většinu naší výroby tvoří právě kuchyňské linky, na jejichž výrobu se specializujeme. Důležitým aspektem při výběru kuchyně je inspirace, se kterou můžeme pomoci na Showroomu, kde zákazníkovi ukážeme základní komponenty kuchyní.

Drátěnný program pro kuchyňskou linku a další vybavení

 

Především pak drátěné programy či systémy různých značek (Inoxa, Vibo, Kesseböhmer) , zásuvky = šuplata (Blum, Hettich, Strong), dřezy granitové popř. plechové či nerezové (Blanco, Franke), pracovní desky, zástěny = obkladové desky , lamina (Egger, Kronospan), vodovodní baterie, úchytky (klasické, zafrézované, na tip-on), Led osvětlení, kování a panty, výklopy horních skříněk a další. Další inspiraci může zákazník čerpat zde, na našich stránkách ve fotogalerii, která obsahuje řadu stylově odlišných kuchyňských linek.

Rodinné truhlářství

Jsme rodinné truhlářství s tradicí 26 let. Chcete si prohlédnout naše realizované projekty kuchyňských linek, klikněte níže.

Montáž spotřebičů do kuchyňské linky

Provádíme i dodávku a montáž spotřebičů. Velmi oblíbené jsou vestavné spotřebiče jako myčka, lednice, digestoř, trouba či mikrovlnka od různých výrobců. Méně náročného uživatele uspokojí ,,levné“ značky jako Amica, Beko aj. Ti náročnější vybírají ze značek jako Electrolux, Miele, Siemens, AEG, Bosch. Hojně užívané jsou indukční varné desky, které nechybí v takřka žádné kuchyni. Místo indukční varné desky jde použít desku sklokeramickou.

Realizace kuchyňských linek

Naše působnost je na území celé ČR. Převážná většina realizací se uskutečňuje v Královéhradeckém kraji a v Praze. Sídlíme v Jílovici nedaleko Hradce Králové nebo Dobrušky či Náchoda.

Kvalitní kuchyňské linky

Vyrábíme kvalitní kuchyně s dlouholetou životností. Ať už se jedná o kuchyň do paneláku či prostorného domu, vždy vše naplánujeme a vymyslíme tak, aby byla montáž co nejkratší a výsledek perfektní.

Výsledkem naší práce je nová kuchyňská linka, která se těší velké oblibě zákazníka.