Truhlářství

Vestavné a volně stojící skříně

Kromě kuchyní se zabýváme výrobou dalšího nábytku jako jsou vestavné i volně stojící skříně, vchodové a interiérové dveře, pergoly, altány, zahradní domky, pivní sety, kancelářský nábytek, postele, pokojíčky, odvětrávané fasády z kompaktních desek Fundermax aj.

Materiály k výrobě skříní a nábytku

Materiály, které ve výrobě používáme, jsou velmi členité. Pracujeme jak s laminem, tak s masivním dřevem jako dub, buk, jasan, smrk, modřín a další dřeviny. 

Truhlářství Jílovice

Jsme rodinné truhlářství s tradicí 26 let. Chcete si prohlédnout naše realizované projekty vestavených skříní a nábytku, klikněte níže do naší galerie.

Vestavěné skříně 

Vestavné skříně s posuvnými dveřmi jsou velice oblíbené. Hliníkové úchytové profily Salu popř. Laguna, zrcadlo na posuvných dveří, vnitřní uspořádání dle potřeb zákazníka, šuplata, police, šatní tyče sklopné i fixní, Led pásky. To vše jsou komponenty vestavných skříní na míru. Samozřejmostí jsou i klasicky otvíravé dveře na panty s úchytkou popř. na tip-on bez úchytky.

Truhlářství Ježek také vyrábí 

Dveře, altány, postele a další nábytek z masivu vyrábíme na zakázku. Výrobky jsou vždy opatřeny povrchovou úpravou dle potřeb zákazníka. Lak, moření, lazura, atd. Kvalitní kování a ruční zpracování zajistí vysokou pevnost výrobků s dlouhou životností.

Kancelářský nábytek na míru

Výroba kancelářského nábytku a pokojíčků je stejně jako výroba kuchyňských linek prováděna z kvalitních materiálů značek Blum, Hettich, Egger a dalších. Velice často se setkáváme s požadavkem zákazníka o zhotovení nábytku na klíč.

Schodiště na míru

Vyrábíme také samonosné, celodřevěné, v kombinaci s kovovým zábradlim.